Petrikó Péter: 6
Schwarzkopf Edvin: 1 2/1
Székely Tamás: 13 6/3

Megyei férfi felnőtt csapatunk, lejátszotta idei utolsó alapszakasz mérkőzését.
Az első két negyedben nagyon nem találták a fiúk a játékukat, ami rengeteg eladott labdával járt. A védekezés sem akart összeállni, így a félidőre 6 pontos hátránnyal fordultak.
A második félidőre szinte kicserélték a csapatot!
A 3. negyedben Boldog Balázs vezetésével olyan védekezést mutatott be a csapat amit egyszerűen nem tudott feltörni az ellenfél. A jó védekezésnek hála sokkal könnyedebbé, eredményesebbé váltak a támadások is. Az ellenfél teljesen szétesett, gyűjtötték a faultokat, technikaikat, sportszerűtlen hibákat. De ezzel sem tudták megtörni a lendületet. Ezt a negyedet 24-8 hozták a srácok!
A 4. negyedben folytatták ezt a tendenciát. Támadó és védő térfélen is egyeduralkodóvá vált Debreceni Jonatán a palánkok alatt. Székely Tamás látványos betöréseivel zavarta össze az ellenfél védekezését. A mérkőzés végére minden csapattag pályára lépett!
Ezzel a győzelemmel a csoport 2. helyéről vágnak neki a rájátszásnak a srácok! Hajrá fiúk!