HEPP KUPA női I.forduló

Hepp-kupa – 1. forduló
Október 20-án a Hepp-kupa 1. fordulójában folytatták lányaink a szezon küzdelmeit.
Az eddigi meccsekkel ellentétben szörnyen kezdtük a mérkőzést, az MTK jó százalékkal szórt 20 pontot az első negyedben. Lassan, statikusan játszottunk, aminek meg is lett az „eredménye”, mi mindössze 8 pontra voltunk képesek. A második negyedben aztán sikerült csiszolni a támadásokon és egy kicsit nagyobb sebességre kapcsolni (18-14), de még is messze voltunk a lehengerlő jó teljesítménytől. A félidőben 26-34-re vezetett az MTK. A fordulás után aztán sikerült megtalálni a mai nap legjobban működő szerkezetét, és 28-11-re hoztuk a harmadik negyedet. Végre agilisan és pontosan játszottunk, átvettük az irányítást. A végjátékra 10 pont körüli előnnyel fordultunk, de az utolsó negyed pontjain igazságosan megosztoztunk ellenfelünkkel (12-12). Így a vége 66-57 ide: rossz játékkal nyögvenyelős győzelem és továbbjutás a következő körbe.
Folytatás október 27-én, az idei első hazai meccsünkön, a Debrecen ellen.