Hoztuk a kötelezőt…

Nb1/b-s lányaink vasárnap este hazai környezetben léptek pályára a bajnokság 4. fordulójában a Kecskemét ellen.

Sikerült jól kezdeni a meccset, az első negyedet 5 pontos vezetéssel abszolváltuk (14-9).
Az eddigiekhez képest nagyobb pontatlanság jellemezte a csapatot, elsősorban védekezésben, ami meg is látszott a félidei eredményen (30-24). Sajnos a félidő sem segített, sőt, a harmadik negyedet egy ponttal megnyerték a vendégek a fáradtan mozgó és a kintről borzasztó dobószázalékkal tüzelő sárgamezesek ellen (46-41).
Az utolsó negyedben azért sikerült felvillantani valamit valós tudásunkból, a jól bekapcsolódó centereknek köszönhetően sikerült elkerülni az izgalmas végjátékot. A meccs krónikájához tartozik, hogy Ambrus Szandra súlyos térdsérülést szenvedett a 36. percben, így a meccs végén nem örülhettünk felhőtlenül.

Szaninak ezúton is jobbulást és kitartást kívánunk!