Szigeti Régió

SZIGETSZENTMIKLÓS(előkészítő)
Edzések: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok Hétfő és Szerda 16.00-17.00
Busz menetrendje: Csokonai u. 15.20, József Attila 15.30 Kardos 15.35 Bíró 15.40 Petőfi 15.45
Edzők: Kovács Domonkos (+36 70 312 6487), Nagy László (+36 20 210 4131), Kása Péter (busz) (+36 70 556 2544)

Bahrt Olivér, Bálint Balázs, Barnuc Emma,  Bialek Boglárka, Bodor Vivien, Bolvári Szabó Huba, Bólyos Tamás, Csiki Dávid, Demény Zalán, Dobosi Péter, Farkas Olivér, Győriványi Botond, Gyurász Adrienn, Halasi Bercel, Halász Ábel, Halász Erik, Halász Gergő, Herczenik Viktor, Kátai Csongor, Kiss Csongor, Kiss Nándor, Lakatos Zsombor, Major Zsombor, Majzik Dóra, Németh Emese, Paál Sebestyén, Pál Tamás, Papp Ábel, Petényi Vivien, Rózsás Gergely Bálint, Thuróczy Ádám, Tóth Péter Benedek, Vittay Norbert

SZIGETHALOM(előkészítő)
Edzések: szerda-csütörtök 15.45-16.45
Edző: Debreceni Gergő – +36 70 631 3008


HALÁSZTELEK(előkészítők)


Országos bajnokságban induló csapataink

U11 vegyes

U12 vegyes


U14 Fiú(serdülő)
Edzések: hétfő 17.30-19.00 (+10p erősítés), kedd 17.00-19.00 (+10p erősítés), péntek 18.00-19.30
Felszerelés: kinti-benti cipő + edzőpulcsi hűvösebb időre, sötét-világos edző mez vagy póló, kulacs, flakon

Edzők: Nagy László(+36 20 210 4131), Kovács Attila(+36 20 565 0188), Laczka István(+36 20 345 6172)


Almási Botond, Altmann Barna Dániel, Árpási Botond, Barbaró Máté, Bárdos Botond,
Bodor P. Benjámin, Fehér Dániel, Győrke Norbert, Jenei Roland, Kálmán Barnabás,
Kiss Levente, Kovács Péter, Mayer Károly, Molnár Benedek, Nyírő Csongor Péter,
Olajos Remig Szilárd, Polgárdy Simon, Sándor Benedek, Szabó Barna, Szabó Máté,
Széles Tamás, Tóth Benedek, Vaszkó Zalán, Zupka Zsombor


U14 lány(serdülő)
Edzők: Nagy László(+36 20 210 4131), Kovács Attila(+36 20 565 0188)


Ábrahám Dorottya, Barabás Lily, Gyurász Fruzsina, Kiss Lili, Hézser Tímea, Kalló Fanni,
Majoros Eszter, Pandur Réka, Pandur Zsófia, Pászik Szonja, Péter Virág Kata,
Süveges Petra, Szili Barbara, Tapodi Dorottya


U16 fiú

U18 fiú


U18 lány (megyei)
Edzők: Nagy László(+36 20 210 4131), Kovács Attila(+36 20 565 0188)


Al-Ariki Miriam, Bodnár Brigitta, Horváth Vanda, Kiss Kincső,
Müller Helga Bernadett, Némedi Tóth Zsuzsanna, Noori Tamana, Orbán Rebeka


Felnőtt csapataink

Női Budapest A


NBI/B Női csapat
Edzők: Rónaszéki Szilvia, Gedei Tibor, Németh Nóra



NB1/B férfi csapat


Doharné Buczkó Anikó (gyúró), Kiss István (elnök), Barna Donát(segédedző)
Ruslan Khakonov(18), Debreceni Gergő(7), Szendrei József(12), Halász Ákos(11),
Szeleczki István(10), Nagy Benedek(9), Tanács Attila(6), Nagy Botond(14),
Reizer Roland(13), Kaluha Csaba(4), Czakó Tamás(16), Ben-Kane Dávid(5),
Dr. Nagy Ágoston(vezetőedző)


Férfi NB2

Férfi felnőtt megyei


Senior Budapest

Rózsás Balázs(11), Kurucz Miklós(7), Gaál Zoltán(10), Keresztény Csaba(6),
Boldog Zsolt(13), Miklós Péter(9), Szatmári Ákos(14), Varga János(12), Tasnádi Dávid(15),
Kiss István(4)

Hiányzók: Kulik Zoltán(70), Gedei Tibor(18), Kupai László(8)